Jdi na obsah Jdi na menu
 


2007

15. 1. 2008

26/12/07 vánoce za náma a my si konečně dopřejeme potřebný odpočinek. Mejdany zatím v plánu žádné nejsou a myslím, že čtrnáct dní ani nebudou...VŠEM PŘEJEM POKLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A HLAVNĚ ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU!!!!

RÁDI BYCHOM VÁS POZVALI NA VÁNOČNÍ VESELENICI DO HOSPODY U ČERNÝCH V OHROBCI!!! TECHNICKOU PODPORU ZAJISTÍ V3S CHILLOUT SPOLEČNĚ S SDT!!! DEKORACE, STROBO VÝPLACH, SVĚTÉLKUJÍCÍ HALUCINACE JSOU JIŽ PŘIPRAVENY :) NA MÍSTĚ BUDE K MÁNÍ BOHATÉ OBČERSTVENÍ (TOMBOLA NEBUDE VOLE:)...K POSLECHU A K TANCI ZAHRAJÍ: MAJOWEC/V3S (BREAKZ/ELEKTRO), SCHMOULIN/V3S (HARDTEKNO), FRANTALL/SDT (HARDTEK-FLOOR), MUZZL/SDT (HARDCORE) + MAJOWEC vs FRANTAAL LIVE (HARDTEK)...AKCE ODSTARTUJE, POČÍTÁME KOLEM DEVÁTÉ HODINY VEČERNÍ...VSTUP VOLNÝ!!! TAKŽE TO ROZBAL SUKU A KOUKEJ DORAZIT, BUDE PILA!!!! :) JO A ZIMA ´TAKY... 

MySpace Graphics

14/12/07 NAROZENINOVÝ MEJDAN V RESTAURACI NA BLATECH - VESTEC!!! V3S SOUND, UV DEKORACE, PROJEKCE by kuna, 3 SUDY FREE  

MySpace Graphics

V3S DJS + majowec live (hardtek)....guest: Q-TEKK (lettek)

10/12/07 víkend opět celkem náročný...v pátek sme se vydali na mejdan SDT v Ohrobci...myslím, že v celku povedený...osobně jsem se velmi dobře bavil!!! V sobotu jsme vytáhli po delší době na Parukářku (velký dík patří určitě JARDOVI ŠVECOVI, který na nás myslel když mu vypadl sobotní program)...a spolu s NEUROSYS (taktéž děkovačka - RESPECT!!!) obsadili podzemí. Díky všem co dorazili - THANX for YOUR SUPPORT!!!!  

8/12/07 SOBOTA

GO UNDERGROUND vol. 3

--------------------------------------
--------------------------------------

FIRST stage - NEUROSYS (HTEK/ACID/HCORE)

GORA / NEUROSYS
R3N /SOUND BOMBER
WTG / FDM
SKRET / DEFEKT

SECOND stage - V3S CHILLOUT (breakz/electro/dnb)

--------------------------------------
--------------------------------------

UV dekorations-lights-smogue

--------------------------------------

BUNKR PARUKÁŘKA - ŽIŽKOF VOLE
PRAHA

MySpace Graphics

3/12/07 tento víkend byl opravdu nabitý...teměř celý jsme ztrávili v Jesenici na galerce, kde proběhli dva parádní mejdany!!!  První, byla naše oficiální akce. Tribal sme podsvítili ÚVéčkem...a i když to na začátku moc nevypadalo, po odstartování majowcova livesetu a schmoulinově vynilové podpoře se to zvrtlo ve výbonou tancovačku a bylo celekem veselo. Určitě by sme rádi poděkovali všem co dorazili (zdravím COLEKTIWE)...

...následující den se na prostorách galerky konal menší festiválek k oslavě narozenin provozního MATOUCHA (ještě raz VŠE NEJ!!!)...vše začlo dopolední stavbou stanu na přilehlém parkovišti, přezbrojením vnitřních prostor (speciální TOSHÁKOVI UV DEKORACE + VÝSTAVA HOOODNĚ VYMAZLENÝCH OBRAZŮ ILONY BARTÁKOVÉ, jenž taky mimochodem přejeme VŠE NEJ)...v odpoledních hodimách celý program odstartovala první kapela (tu jsem bohužel prošvihl, takže nemohu hodnotit)...po ní, následovalo divadelní představéní v podání seskupení MARZA, jenž bylo velmi zdařilé a myslím, že většina přihlížejících hodnotila kladně...po té nastoupila VELMI STYLOVÁ KAPELA (s velmi sympatickou zpěvačkou, jíž také přejeme VŠE NEJ) - EJHLE!!!. Předvedli parádní vystoupení (u mě s jednoznačně největší peckou PŘEHRADA, jenž můžete občas slyšet na RÁDIU 1)...následně se dění přesunulo do vnitřích prostor, kde už to na gramcích roztáčel JOSS CROOKs...první rytmy se nesly v oldskulovém duchu, ale to co zahrál JOSS po tom, byla u mě jednoznačně největší pecka večera!!! Jeho acidový techno set byl opravdu NAŠLAPANÝ JAK SVIŇ, až mě to vytáhlo od stolu a musel sem řádně zacvičit :)...

majowec

Obrazek 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

30/11/07 V3S-SPACE-COWBOYS NA GALERCE V JESENICI!!! stoly pudou, místa bude dost ;) BREAKZ////ELECTRO///DNB///HARDTEK NIGHT...V3S + MAJOWEC LIVE (in HARDTEK set)...DEKORACE///SVĚTLA///KOUŘ...AREA - TRIBAL ART GALERY...JESENICE!!!

MySpace Editor


23/11/07 BENEFIT PRO MILADU!!! V3S CHILLOUT SOUND...BREAK BEAT///ELECTRO///DRUM AND BASS///HARDTEK...DEKORACE///SVĚTLA///KOUŘ...VSTUP DOBROVOLNÝ (40)...PENÍZE ZE VSTUPU BUDOU VĚNOVÁNY OSAZENSTVU SQUATU NA PODPORU KULTURY!!! AREA - SQUAT MILADA...MAPKA ZDE http://www.milada.s.cz/images/mapka.jpg

MySpace Editor

14/11/07 do sekce ABOUT US/MAJOWEC přidán nový track 123MIN !!!

MySpace Editor

 ....po delší době konečně dodělána plachta :)

Obrazek

 

 

MySpace Editor

pátek 2/11/07/////////LETTEK//////////(hardtek, hardcore)////chillout zone - V3S + LSA////(break, dnb)///powered LETTEK SOUND///LIGHTS///DECOS///COCOON CLUB - LOVOSICE (po dálnici z Prahy cca půl hodiny)

30/10/07 úterý V3S na GALERCE - JESENICE...přiďte na BEER!!!! bude SKA voe!!!!

27/10/07 sobota OHROBECKÁ RYCHTA vol.3...BREAK BEAT-ELECTRO-DNB-HARDTEK...V3S djs + (majowec live)...MANIPULAČNÍ POPLATEK 40...V3S CHILLOUT... HOSPA U ČERNÝHO - OHROBEC...spoj bus 331/333 z Budějovický

MySpace Editor 

26/10/07 objeveno na netu :) - http://www.okrouhlo.cz/vismo/galerie2.asp?u=10971&id_org=10971&id_galerie=5273&p1=5721 CHECK IT!!!!

21/10/07 páteční hraní v galerce bylo jako vždy na pohodu...sobotní plán skončil fiaskem jak sviň :( !!! Okolo osmé sme se s Jarkem vydali na MILADU...vystoupení odstartoval punkový POVINNÝ VÝTĚR z Litoměřic...po nich nastoupily tři francouzky (název si bohužel nepamatuju) v obsazení - BASA, BICÍ a HOUSLE...frantice rozjely hodně zajímavou show a lidi se opravdu bavily...po nich sme měli nastoupit my a točit desky až do rána...došlo však k velmi nemilé situaci - kdy jsme (po tom co se vše zapojilo) zjistili,  že nám (nejspíš při zkoušení mikrofonů) odešel mix!!! Asi po hodině zapojování různých variant sme na vše rezignovali a zabalilit to...byla to opravdu smůla, jelikož atmosféra zde byla velmi pozitivní a lidi se parádně bavili...a proto, víc než posranej mix nás rozhoně mrzelo to, že se nemohlo v hudební produkci dále pokračovat...   

majowec

20/10/07 v sobotu  majowec k vidění na squatu Milada, kde to vybalí  po koncertě !!! Hrát se bude punk´n´ska

19/10/07 v pátek můžete přijít zajuchat do galerky v Jesenici...breakz/electro/dnb...vstup volný (dobrovolný :)

MySpace Editor

13/10/07  DNESKA HRAJEM V GALERCE V JESENICI!!! V3S TERRORIST :)

10/10/07 tenhle víkend dáme voraz...půjdem se asi mrknout na SPIRITUALY do galerky do Jesenice!!! Následující něco podniknem .)

Obrazek

 

7/10/07 mejdánek v DESPERÁDU se opravdu podvedl!!! DÍKY VŠEM!!!

schmoulin vs majowec (1:0) suku

5/10/07 pátek...V3S v akvárku - bar DESPERÁDO ve Vraném nad vltavou!!!

MySpace Editor

30/9/07 do sekce photoz přidáno pár fotek z akce v bunkrech (21/9/07)...supported by SDT

29/9/07 nasazena nová anketa!!! opět by nám měla lehce nastínit jak se na to koukáte z vaší strany a třeba i přispět ke zlepšení našich akcí


VÝSLEDKY ANKETY - Jaký hudební styl by jste preferovali na našich akcích ???

BREAK BEAT 23% (26)---ELECTRO 7% (8)---DNB/JUNGLE 19% (21)---HARDTEK 45% (51)---jiné ROCK/SKA/PUNK 6% (7)

CELKEM HLASOVALO: 113

Vyhodnocení ankety
Jaký hudební styl by jste preferovali na našich akcích ???
BREAK BEAT26 hlasů
ELECTRO8 hlasů
DNB/JUNGLE21 hlasů
HARDTEK51 hlasů
jiné ROCK/SKA/PUNK...7 hlasů

 

z výsledků ankety jasně vyplívá, že většina z vás by na našich akcích ocenila především hardtek - což je sice pěkné (i nás baví :), ale je potřeba si uvědomit, že nesjsme žádný techno sound systém (jsme chillout) !!! Kdo občas zavítá na naše akce ví, že dříve nebo později se to vždy zvrtne v rubanici :) Jako odpověd na tuto anketu uděláme v brzké dodě mějdan, kde se pojede v rovnejch od začátku do konce :)     


29/9/07 MATRIX za náma...kalba podle mě hodně našláplá, však vedro neskutečný a vzuch jak v koncentráku :) určitě bychom rádi poděkovali jak lidem od NEUROSYS tak od SWAMPU, že nám zde umožnili vybalit chillout...a klukům z SDT za support a spolupráci!!!!

...jinak nám taky skončila anketa, takže až bude trochu čas nasazujeme další!!!  

NEUROSYS.TEM + SWAMPSOUND PRESENTS:

UNDER PRESSURE

HTEK, ACID, TRIBE, HC

************************************

live audio performance:

KEYGEN KAOTIC / FR
SKOUR3N SOUND BOMBER live!/ CZ
CYBEROOS /CZ


************************************

+ QUESTS DJS

REN SOUND BOMBER in special HC set!!


************************************

VIDEO PROJECTION

MONSTER SOUND AND LIGHT!!!

+ KILLOUT ZONE

V3S CHILLOUT

DNB, BREAKBEAT, ELECTRO, HARDTEK

AND MUCH MORE...

MATRIX CLUB, PRAHA 3, Koněvova 13

MySpace Editor

 

25/9/07 v úterý můžete některé z nás slyšet v GALERCE v JESENICI!!!!

23/9/07 páteční akce byla tragédie se vším všudy :) !!! Organizace úplně v prd*li, takže na místo jsme dorazili  mezi 9-10 hodinou večer...kdyz sme to postavili, zjistilo se že přívodní kabel od agregátu zůstal doma...nakonec se všechno rozchodilo!!! Akce se konala v bývalém vojenském bunkru, takže zvuk se odrážel jak sviň a za gramcema bylo slyšet hodně bídně...lidí moc nebylo, ale já si zakalil parádně (určitě bych chtěl poděkovat holkám, že dorazily!!!)...nicméně kdo zahrál hodně luxusně byl FRANTA z SDT (dobře ty kámo!!!) a SCHMOULIN vod nás (taky suku!!!).

majowec

21-9-2007---- FREEPARTY-----SDT + V3S----Kousek od Benešova----BAR---SVĚTLA---KOUŘ---ZAJIŠTĚNO PROTI DEŠTI----Infoline : 777 673 648 (funkční od patku odpoledne)

MySpace Editor


21/9/07 dneska byl po dlouhý době menší zásek na fruitech...do sekce ABOUT US / MAJOWEC přidán jeden dupák :)

*dark-tapeworm

 MySpace Editor

 

...jinak sekce o nás se taky upravuje, profily jsou fouze provizorní!!!!

18/9/07 do sekce PHOTOZ přidány fotky (+ JARKŮV BONUS) z akce V3S/LSA v Lovosicích a ještě něco málo z komořan (V3S/SDT)!!!


15/9/07 sobota V3S chillout v TRIBAL ART GALLERY v JESENICI!!!


14/9/07 do sekce MUSIC přidány další mixy
 

*HARDTEK2, DNB mixy od SCHMOULINA

*ELECTRO mix od MAJOWCE


13/9/07 tak se nám konečně rozhoupal i zbytek skupiny a dotlačili nějaké nahrávky...do sekce MUSIC přidáno

*BREAKZ mix od JARKA

*HARDTEK mix od SCHMOULINA

...jinak taky krapet upravujeme sekci PHOTOZ!!!


9/9/07 jelikož majitel prostoru včera oznámil (5hodin před kalbou), že se akce konat nemůže, byli jsme nuceni na rychlo sehnat náhradní flek. Naštěstí v BAŽINĚ byli velmi vstřícní a nechali nás to přesunout tam - MAXIMÁLNÍ RESPECT!!! Mejdan jako takový za moc nestál, ale já osobně sem se velmi dobře bavil. Dík patří KWĚTÁKOVI (LETTEK) a taky BRAŇOVI (SWAMP), který se postaral o exkluzivní zakončení mejdanu...jenom škoda, že ho nenechali hrát dýl!!!! 

majowec

  

8/9/07 SOBOTA...V3S-SDT...klub BAŽINA - KOMOŘANY - PRAHA!!! plachty - světla - kouř...do půlnoci lomený, po dvanáctý dupačky...příspěvek na soundy DVACET!!!

!!!!ÚČAST PŘISLÍBIL KWETEK od LETTEKU!!!!

bus-205/165

MySpace Editor

5/9/07 včera jsem se dozvěděl, že jedna naše kamarádka tvoří hooodně krutý naušnice, roztahováky apod...podle toho, co jsem viděl (a držel .) je to fakt precizně udělaný a nechává to za férovku!!! odkaz zde:

MySpace Editor

 

4/9/07 do sekce MUSIC přidán další MAJOWCŮV mix...tentokráte electro-breakový!!! 

3/9/07 tak se nám tu objevily první fotky z Lovosic supported by MUZZL - SDT

MySpace Editor

 

2/9/07 do sekce MUSIC přidán jeden techno-electro mix od MAJOWCE (omluvte prosím čistotu mixu, víkend byl poněkud náročný "8)

1/9/07 dnes jsme se (výjmečně podle plánu) vrátili z Lovosic a myslím, že spokojenost je na místě. Akce jako taková se vydařila skvěle, však v průběhu noci zde došlo k potyčce, kdy jeden z kluků od LSAáček skončil s otřesem mozku v nemocnici!!! Za gramcema se vystřídalo celkem dost djs (krom nás a domácích to byl Dino z Mafia soundu a kluci z SDT-kterým mimochodem děkujem za QSC power support). Jinak si určitě počkejte na fotky, JA-REK si pro vás nachystal malé překvapení "8)

moto akce - SMAH PRYČ Z KALEB, PÍČO!!!!!!!!!!!!!!!  

31/8/07 LSA-V3S...CoCoon Club/LOVOSICE

MySpace Editor

 

28/8/07 přidány fotky z BREAKFESTU 2007  ----> sekce PHOTOS!!! supported by EvA

27/8/07 dneska sme otevřeli malou anketu (na úvodní straně), která by nám měla ukázat jak to vydíte z vaší strany...a třeba i přispěla ke zlepšení našich akcí...každý měsíc zveřejníme výsledky a budeme dávat novou!!!

26/8/07 akce V3S + SDT + KOLEKTIWE se na konec konala opravdu v Okrouhle, na malé mítince u lesa a podle mě to byl náš nejlepší mejdan za posledního půl roku "1). Určitě bychom rádi poděkolvali VŠEM, kteří dorazili (respekt lidem z Přerova nad Labem, Českýho Brodu atd...) a nechali si ujít akce mnohem většího formátu. Díky Vám vše proběhlo, tak jak mělo i když z naší strany tu byla jedna velká díra = teplý pivo, který se nestíhalo chladit!!! Sme rádi, že bordelu v okolí bylo opravdu málo (další RESPECT) a že jste ve větší míře vraceli flašky zpátky. Na konec si naší děkovačku zaslouží strážníci od policie, kteří nám napomohli vše rychleji sbalit a v neposlední řadě nám umožnili si fouknout a zjistit, jací jsme alkoholici!!!

v případě, že jste pořídili nějaké fotky a chcete je zveřejnit, pošlete nám je na mail - majowec@seznam.cz thx

V3S

24/8/07 free open air V3S chillout + SDT + KOLEKTIWE!!! akce se bude konat někde v okolí (ZVOLE PIČO!!!)...infolinka bude v provozu v pátek odpoledne...bar/plachty/světla jasná věc!!!! jinak kucí z SDT budou asi štípat ňákou rychtovačku (KOLEKTIWÁCÍ jak by smet), my si pojedeme v klasickým štýlu vod lomenejch po rovný...!!!RESPECT NATURE!!!

Infoline: 777 673 648 (funkční od pátku večer)

ps - bud-ETO-v-OKR-ou-HLE!!!! 

Obrazek

 ...flyer powered by SDT

19/8/07 díky VŠEM, kteří ste dorazili v pátek do Ohrobce!!! Na to, jak narychlo vše bylo zorganizovaný, se tancovačka vydařila na výbornou (i když ani tentokráte nás neminuly technické potíže "8)

V3S-KOLEKTIWE

!!!OHROBECKÁ RYCHTA vol 2...17/8/07 pátek...hospoda U ČERNÝHO (na sále)...OHROBEC...KOLEKTIWE SOUND + V3S CHILLS...DECOS...LIGHTS...ENTRY 23!!!

spoj z budějovický - bus 331/333 to ohrobec!!!

 Obrazek

12/8/07 dnes jsem též udělal pár desingových úprav, tak doufám že se Vám budou líbit. Dále jsme otevřeli novou sekci FRIENDS & SUPPORT kam budeme sázet obrazové odkazy na naše kamarády, spřátelené systémy, organizace, či weby které podporujeme!!!

majowec  

12/8/007 i když to nebylo v plánu, z humberku jsme dovalili až dnes. Akce to byla podle nás velmi vydařená (u mě, nejpěknější mejdan V3S-LSA vůbec - tedy co se pátku týče "8)...počasí přálo a nesprchlo ani jednou, což bylo celkem pozitivní (každopádně vojenský stan-supported by LSA a plachty-V3S nebyly vůbec naškodu)!!! V neposlední řadě, bychom určitě chtěli poděkovat JARDOVI a MONČE z FLYINGMOUSE, kteří zde udělali stánek s oblečením a exkluzivním sojovým gulášem!!! Něco málo fotek z HUMBERKU najdete v sekci PHOTOS!!!

Obrazek

více oblečení a jiných doplňků  na  www.flyingmouse.info


V3S/LSA free open air...10/8/07...kopec (anténa)HUMBERK u Lovosic...powerfull LSA sound/decos/litghts/projection/bar!!!

MAPA ZDE... ...!!!

!!!ZASTŘEŠENÍ ZAJIŠTĚNO!!!ZASTŘEŠENÍ ZAJIŠTĚNO!!!

MySpace Editor

3/8/07 dneska se koná zahajovací mejdan v TRIBAL GALLERY v Jesenici ...vstup pouze s pozvánkou!!! !!!

Obrazek

27/7/07 LSA vs V3S...COCOON CLUB - LOVOSICE!!! POWERFULL SOUND by LSA-dekorace-projekce-bar...ENTRY FREE

22/7/07 dnes jsme se vrátili z mejdanu na Humberku, kam jsme byly pozváni od LSA. Veselice to byla parádní i když počasí zrovna úplně nepřálo a ještě jednou dodatečně přejeme NEENOVI vše nej k jeho 23 a BAZIMU k 18!!!

...až bude chvíli čas doplním info k již proběhlým MIGHTY SOUNDS!!!

...z důvodu naší neschopnosti (udělat antispam) a plného questu SPAMU, tuto sekci ruším!!! V případě, že by ste po nás cokoli chtěli, pište prosím na mejl - v3schillout@seznam.cz

MIGHTY SOUNDS III

Takže něco málo k tomu Olší...podle mě, de laťka tohodle fesťáku krapet dolu (oproti minulým ročníkům), však i tentokrát jsem(jsme) si to tam dosti užil(i)!!! I když sme letos vyjeli docela brzy...plac už byl značně zaplněn a počáteční fronta mě opravdu nasrala (cesta od nás 1hod, cesta od konce fronty na plac 1h). Po kulturní projíždce Olším mě docela pobavily místní "atrakce" typu, PIVO-LIMO v každé druhé stodole, OVOCNÉ PENDREKY atak podobně...no prostě MOC. 

K festivalu...skáčko mě letos příliš neuchvátilo, něco mi tam pořád chybělo (ale co???, fakt netušim), každopádně nejvíc byl jednoznačně DERRICK MORGAN!!! Pro mě absolutně nejsilnější žážitek z této stage (možná i célého festivalu)...z kytarovek mě asi nejvíc rožštípaly slovenští KONFLIKT, na které jsem se dosti těšil...na tomto podiu mě bavilo celkem dosti kapel mezi nimiž byly určitě i LOADED, THALIDOMIDE a ranec věcí co sem neznal...z cirkusového šapito jsem si dal na čas pouze na JINOVATKU (klasická parádní show "I), divadlo ZTRACENÉ EXISTENCE (opět nátěr, však mohlo to bej delší) a ňáký funky (co sem tak slyšel, tak BAUMAXA to tam taky krapet nandal, ale mačkat se mi tam opravdu nechtělo "I)...no a k DJs!!! Nejlepší co sem z desek slyšel, bylo první podvečer u sado maso, kde hrál cápek old skul techno...jeho set byl fakt nadupanej jako prase a pecky který švihnul na konec mě absolutně odrovnaly!!! Jinak z těch lepších to byly určitě T2B, BABE LN s NITROUSEM, YUKIMURA se SUKYM, apod......nicméně zde bylo taky (co se kvality hraní týče) pár řekl bych až tragických djs, který si v těch kopancích snad i libovali...END                           

        majowec

11/7/07 tento výkend je na programu MIGHTY SOUNDS, kam opět vyrážíme v plné síle, však následující víkend už čekejte nějakou tancovačku na domácí půdě "8)

BREAKFEST 2007

Obrazek

Stejně jako minulý rok touto dobou, i letos jsme se vydali do Krašlovic u Vodňan na BREAKFEST. Mejdan se konal opět v areálu mlýnu KARAS, jenž je, dle mého názoru, pro tuto akci maximálně vyhovující. Vyjeli jsme již v pátek (29/6)...a dobře jsme udělali!!! Prostor byl řešen podobně jako minulý rok...hlavní stage byla umístěna do cirkusového šapitó (MAYAPUR), chillout klasicky zajistil SPIRITUAL. První den sice nebyla hlavní stage v provozu, však takovej setík co vystřihla IXI v chilloutu???!!!...u mě nejlepší večer z celého Breaku...v sobotu už ožilo i šapitó, kde to (mám ten dojem) odstartovala NOISYKA z IOTcrew a zahrála hooodně exkluzivně...abych to neprotahoval...akce to byla podle mě velmi povedená (celkem jsme tam ztrávili 7dní), zahrálo hodně kvalitních DJs i LIVEsetů, světla a projekce nadupaný, lidi-atmosféra hodně pozitivní, pivo drahý "8), počasí celkem do pohody...celý mejdan zakončil svým LIVEsetem CRYSTAL DISTORTION, což bylo představení se vším všudy hraničící s koncertem "8))) Každopádně všem organizátorům a pořadatelům BIG SUPPORT & RESPECT!!!!!! V neposlední řadě bychom rádi poděkovali lidem od SPIRITUALU, že nám umožnili si u nich zahrát, a HRÁŠKOVI a EVĚ za exkluzivní chálky a chillout!!!

majowec

FOTKY Z BREAKFESTU 2007 zde (odkazy budem průběžně doplňovat):

http://neella.rajce.idnes.cz/BREAKFEST_2007/ 

http://download.spacepatrol.cz/fotos/breakfest2007/index.htm 

http://revolver.rajce.idnes.cz/Breakfest_07/ 

http://malibo.rajce.idnes.cz/BREAKFEST_2007_I./ 

http://malibo.rajce.idnes.cz/BREAKFEST_2007_II./

http://peedja.rajce.idnes.cz/breakfest_2007/

http://kitiara.rajce.idnes.cz/breakfest_2007/

VIDEA zde:

http://www.youtube.com/user/neella2 

http://www.youtube.com/user/bregovic


* * * * * BREAKFEST ON DA TOP * * * * *

22/6/07 BIRTHDAY PARTY----->ZRUŠENA!!! Oslava proběhne privátně a proto se všem, kteří se na kalbu chystali, OMLOUVÁME!!!!

16/6/07 Včera ste nás mohli vidět v akci U ČERNÝHO v Ohrobci, kde si to vybalili klucí z COLECTIVU...podle mě kalba velmi povedená...až na závěr, kdy už místní obyvatelé neunesli nápor zvuku a okolo čtvrté hodiny odpojili proud "I)...každopádně COLECTIVU a zbytku pořádajících PATŘÍ VELKÝ DÍK!!!!!

10/6/07 Tah na COCOON complete...THANX ALL LSA COMUNITY!!!!

Obrazek

8/6/07 Dneska budeme mydlit v LOVOSICÍCH v tom novym nejvostřejšim klubu, víš ne...NE??? v COCOONU asi vole, NE ASI...LSA vs V3S ROUND 3!!!

4/6/07 taky se nám pomalu, ale jistě klube nová plachta...takže kdyby mi někdo mohl doporučit nějaký dobrý barvičky (jenž drží, nedrolí se, nelámou a dobře kryjí) budu rád!!! >>> plachta je umělá!!!

3/6/07 Nové tracky - 3AM a FIGHTERS od MAJOWCE najdete na V3S MYSPACE PROFILU - http://www.myspace.com/v3schillout (nebylo moc času na zásek, takže nečekjte zázraky "Z)...KRITIKU ČEKÁM NA QUESTU "X)

2/6/07 Ohrobecká tancovačka se povedla na výbornou (i když byly klasicky problémy se zvukem"X) !!! Sál byl fakt UNDERGROUND a vypadalo to tam moc pěkně. Určitě čekejte pokračování...než se to dostaví, času dost!!!

25/5/07 OHROBECKÁ RYCHTA VOL1...tancovačka v novém prostoru v hospodě u Černýho, místa bude ranec-100% underground!!! V3S djs///V3S powered sound///V3S decos&lights///V3Stup 40/kočky za půl...takže nečum SUKU A KOUKEJ PŘIJÍT!!!!!

spoj z Budějovický bus 331/333 to OHROBEC

BRAEAKZ///ELECTRO///JUNGLE///HARDTEK///HARDCORE

Obrazek

20/5/07 výlet na humberk byl opravdu exkluziv!!! Místo bylo hodně krutý a i když v začátku nastaly menší problémy se zvukem, akce to byla podle nás velmi povedená!!! Domácí LSA byly velmi vstřícní a nechali nás mydlit téměř celou noc...z čehož plyne BIG RESPECT for LovostekSoundAlter...a doufáme, že i zbytek mejdanu stál za to!!!

Obrazek

...konečně sem se taky dokopal přihodit nějaký FOTKY Z PARUKÁŘKY, které naleznete (na našem myspace profilu) ZDE: http://www.myspace.com/v3schillout

14.5.07 - Kalba na parukářce se opět velmi zdařila!!! Velký dík rozhodně patří hostům (Charlye,Kwetek), osazenstvu krytu a vůbec všem zůčastněným!!! Brzy by se měli vokázat nějaký fotky, však foťák nebyl v nejlepších rukách a fotky jsou více než tragické...

...jinak tento víkend nás (či spíše některé z nás) můžete slyšet v lovosicích na humberku, kde si to vybalí domácí lovostek atd...

...další víkend v plánu TANCOVAČKA U ČERNÝHO V OHROBCI!!! V PROSTORÁCH NOVÉHO SÁLU!!!!!!!!!!!!!!!

11.5.07 GO UNDERGROUND vol.2 BREAKZ///ELEKTRO///JUNGLE///HARDTEK

téměř na poslední chvíli jsme se dozvěděli, že nás čeká mejdan na parukářce, takže určitě doražte (minule to tam bylo více než zdařilé!!!)...na programu je klasická sestava V3S djs + kwetek od letteku a charlie z cabaretu...vstup 40

Obrazek

1.5.07 HROMADY ---->>>> MASSAKR!!!

...podle mýho se tenhle mejdánek maximálně povedl, sobotní večer sme rozjeli v rytmech breakbeatu, electra, junglu a hiphopu...myslím, že se všichni parádně bavili a podpora byla hodně znát "8) v neděli to byla celkem slabota, což asi všichni čekali (vzhledem k tomu, že většina jí mastila v pondělí do práce - a zbytek byl zřízenej)...ale jenoho zpestření sme se přece jen dočkali a to když nás dopoledne poctil svojí návštěvou sám pan místostarosta v doprovodu policie...vše se nakonec vyřešilo vzájemnou domluvou!!! Pondělní večer si vzal do parády kwetek, který se postaral o celovečerní nakládačku jenž byla parádním vyvrcholením celé akce...nakonec bychom rádi poděkovali:

* všem účastníkům a "organizátorům"

* všem, kteří měli co dočinění s barem

* všem, kteří se podíleli na úklidu - sám jsem to pros(p/r)al "8(

* dejvovi za zvukovou a světelnou podporu

* polici za velmi vztřícný přístup

* no a vlastně úplně VŠEM!!!

DĚKUJEME

!!!! DŮLEŽITÉ - v případě, že jste pořídili jakýkoli záznam (fokty, videa...), z této akce, pošlete mi je prosím na mejl - majowec@seznam.cz !!!!!

Obrazek

23.4.07 kalba v Lovosicích za náma a tímto bychom rádi poděkovali všem (především místím), jenž se podíleli zorganizování celé akce a umožnili nám zařádit si na parádním aparátu...

DEMOLICE LOVOSICE...tentokráte se vydáme na tah do Lovosic..kromě klasické sestavy V3S djs účast přislíbil KWETEK od LETTEKU...zvuk sebou nevezem (bude místní), plachty berem (drogy NE "8)...chillout zajistí domácí lovstek...jo aby bylo jasno - RYCHTA BUDE!!!!!Obrazek

...k poslechu se bude hrát 31.3.07 ve Vranym v SOKOLCE!!! Takže přijďte na BEER...

24.3.07 SOBOTA...U SUDU...PRAHA

Obrazek

20.3.07 pomalu, ale jistě se klube i náš profil na myspaceu....čekujte http://www.myspace.com/v3schillout

...jinak samozřejmě 24.3. U SUDU!!!

11.3.07 včerejší turnaj se opravdu vydařil...hojná návštěva, fér kalba...jako vždy tímto všem zúčastněným děkujeme (věříme, že i Vám se tam líbilo) a vítězům turnaje gratulujeme!!! I náš sound se zůčastnil boje o pohár, však jedna část odpadla už v půli a druhá vydobila 4.místo...

7.3.07 přidáno pár fotek z Cholupic...nejbližší hraní zatím v nedohlednu!!! O víkendu nás s největší pravděpodobností najdete (za gramcema) v Ohrobci u Černýho na fotbálkovym turnájku (též za madlama)...ELECTRIC PLAGUE vol 2...23.2.07 CHOLUPICE U RAKA...V3S DJs + quests...nepovezem tam všechen zvuk, jelikož se to tam nesmí moc solit (3KW to dá "8)...plachty...světla...klasika!!!

///ELECTRO///BREAKS///JUNGLE///HARDTEK///

!!! DŮLEŽITÉ >>> AKCE ZDE VĚTŠINOU NEBÝVAJÍ AŽ DO RÁNA, TAKŽE MĚJTE PROSÍM V ZÁLOZE STŘÍZLIVÉHO ŘIDIČE !!!! DĚKUJEME

Obrazek


18.2.07 konečně se vokázaly ňáký fotky z PARUKÁŘKY!!!!


17.2.07 přidán jeden mix do sekce music (sice horší kvalita, ale poslech se dá)...jinak dneska hrajem ve Vranym v SOKOLCE, tak přiďte na pifko "8)


10.2.07 - PRIVÁTEK

Obrazek4.2.07 - MEGA VELKÝ DÍK VŠEM co dorazili včera do krytu!!! Jsme velmi rádi, že jste nás podpořili takto hojnou účastí a doufáme, že i Vám se tancovačka líbila!!! V neposlední řadě DĚKUJEME osazenstvu parukářky, jež nám vyšli maximálně vstříc!!!

SKA///BREAKs///ELECTRO///JUNGLE///HARDTEK night...special quest KWETEK from LETTEK...dekos by TOSHAK...lights...V3S POWER sound "8)...ENTRY 40

Obrazek


23.1.07 přidáno pár starých letáků!!! "8)


20.1.07 Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem zúčastněným za včerejší večírek!!! GREAT ACTION!!! THANX ALL FOR YOUR SUPPORT!!!

...přidána sekce fotoalbum + fár fotek z privatu ve ZVOLI

Obrazek

...pozvánka na So 27.1.2007 WINTER DEAMON EXPERIENCE 3. nadupanej psytrance v KAMENNÝM PŘÍVOZE (Hospoda KAMEŇÁK)...vystoupí Jahodový komponent, Tranceformer, MIM a Cymoon...pořádá to TOSHAK, takže koukejte dorazit!!!!


13.1.07 Díky parádní organizaci restaurace ve Zlatníkách (největší FUCK OFF pane močko!!!) je akce ELECTRIC PLAGUE přesunuta na pátek 19.1.07 do CHOLUPIC K RAKOVI!!!!!!!!!

Obrazek


10.1.07 další mejdan plánován na 3.2.07 v protiatomovém krytu PARUKÁŘKA na žižkově...info later


8.1.07 první kalbu tohoto roku servírujeme ve ZLATNÍKÁCH 20.1.07 <//// AKCE PŘESUNUTA do CHOLUPIC...Restauarace U RAKA ns 19.1.07!!!!!

...přidána sekce MUSIC...zde si časem budete moci stáhnout ochutnávky z našich setů (příp. výtvory, videa apod.)!!!


2.1.07 starejnovej rok za náma a my se rozrostly o jednoho člena!!! MOHY WELCOMED!!!


31.12.06 šťastný nový rok VŠEM!!! Hlavně ve ZDRAVÍ kolegáčci!!!!

Obrazek


25.12.06...dopsáno pár starších akcí


23.12.06 i my Vám přejeme pěkné Vánoce!!!

Obrazek

...přidán jeden starší leták


18.12.06 předvánoční poveselenice U RAKA v Cholupicích ----> ZRUŠENA!!!!!!!!

...akce se přesouvá na LEDEN 2007 info later...

Obrazek


17.12.06 v blízké budoucnosti se můžete těšit na kopu letáků, ze starších akcí (supported by JAREK)...dále je (na příští víkend) v plánu tancovačka v cholupicích U RAKA...info later...přidáno pár fotek z Komořan


13.12.06 dneska přišly dvě fotky (CZECHTEK 02 a 03) od Jarka, takže šup sem s nima...11.12.06 tak sme se konečně vykopaly na net...zatim je tu jen pár věcí, ale časem by se to mělo zlepšit


Obrazek